Kurubuz Üretim Ve Bakım Teknisyeni

Oknal Sınai Ve Tıbbi Gazlar
OKNAL A.Ş, 1991 yılında %100 yerli sermaye ile Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren sahip olduğu bilgi ve deneyimleri müşterilerinin hizmetine sunmaktan heyecan duymuştur.
Kuruluşundan itibaren hedeflerini genişleterek Kahramanmaraş dışında İstanbul, Ankara, Hatay, Kırıkkale, Adana ve Almanya `da da şubeler açarak hizmet vermektedir.
OKNAL A.Ş, 2017 yılı başlarında Kahramanmaraş’ta hizmete aldığı hava ayrıştırma tesisi ile sıvı azot, sıvı argon, sıvı oksijen üretimine başlayarak sınai gaz üreticileri arasında yerini almıştır. Üretilen sıvı, gaz ürünlerinin dışında sektörün ihtiyaç duyduğu diğer tüm endüstriyel gazların temini, dağıtımı ve bunlarla hazırlanan karışım gazlarının dolumu, dağıtımı ve satışı yurt çapında yapılmaktadır. Bunların yanında kriyojenik sıvı gaz depolama tankları, sıvı karbondioksit depolama tankları, her tipte basınçlı kaplar, yangın söndürme ürünleri, kurubuz üretimi ve satışı da yapılmaktadır.
Gıda ve temizlik sektöründe yoğun olarak kullanılan kurubuz üretiminde öncü olan OKNAL A.Ş. ülkemizde açık ara lider konumdadır. Kriyojenik sıvı gaz depolama tankları ve diğer basınçlı kapları Türkiye dışında Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine de ihraç etmektedir. Sınai gaz ihracatında da ( sıvı azot, sıvı argon, sıvı oksijen, sıvı karbondioksit ve diğerleri ) başı çeken OKNAL A.Ş. konusunda ihracat lideridir.
Üretimini yapmış olduğu gazlar sağlık bakanlığının medikal üretim izinlerine sahip olup, ülkemiz sağlık sektörüne de önemli hizmetler sunmaktadır.
OKNAL A.Ş. , 50’nin üzerinde sahip olduğu taşıma filosu ile gaz dağıtımı ve taşınması konusunda Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük lojistik firmasıdır.
Sürekli gelişmeyi temel ilke edinen OKNAL A.Ş. artan kaliteli ürün ve hizmet kapasitesi ile hedeflerini sürekli yukarıda tutmaktadır.
Oknal AŞ’nin değişmez prensipleri güvenlik, kalite, yenilikçi, çevre, müşteri memnuniyeti ve sınırsız hizmet anlayışıdır.
Oknal AŞ’ nin değişmez prensipleri emniyet, güvenlik, kalite, müşteri memnuniyeti ve teknik hizmetlerdir.

İş Bilgileri ve Çalışma Şartları

Yapılacak İş:
Kurubuz Üretim ve Bakım Teknisyeni
• Tüp dolum tesisleri ve müşteri sahalarındaki basınçlı kapların bakımı, depo tankların kurulumu, gerekli projelerin, faaliyetlerin yasal çerçevede ve şirket kurallarının gerektirdiği şartlarda gerçekleştirmek.
• Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerin, imalat ve montajı ile ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre yıllık bakım faaliyetlerini gerçekleştirmek.
• Faaliyetler ile ilgili raporlama yapmak
• Tüplerin kontrol ve testinin yapılması, tüp, palet, manifold, vana, vb devreye alma faaliyetleri,
• Yapılan işlerin ERP programı, vb. kaydının yapılması
• İş güvenliği ve teknik emniyetli ilgili bilgiye sahip olan, - Takipçi, dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Takım Çalışmasına uyumlu,
• Kalite yönetim sistemi içinde kendisine tanımlanmış görevleri yerine getirmek
• Tüm faaliyetlerinde Şirket kurallarına ve kriterlerine uyumlu davranmak.

Çalışma Yeri:
İşe Alınacak Kişi:
4 Kişi
Çalışılacak Sektör:
Çalışılacak Bölüm:
Çalışılacak Pozisyon:
Çalışma Şekli:
Çalışan Statüsü:
Teknik Eleman

Operatör İş Başvuru Koşulları ve Aranan Özellikler

Cinsiyet:
Yaş:
En az 19 yaşında ve 45 yaşını aşmamış olanlar.
Minimum İş Deneyimi:
Deneyimsiz
Min. Eğitim Seviyesi:
İlköğretim
Aranan Nitelikler:
1. Şirketimizin Hadımköy bölgesinde görevlendirilmek üzere;
2. Tercihen Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin teknik bölümlerinden mezun,
3. Tercihen endüstriyel tesislerde kaynaklı imalat, montaj, depolama tankı kurulum ve bakım vb. alanlarda en az 2 yıl tecrübeli
4. MS Office programlarını kullanabilen,
5. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
6. Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, Tercihen SRC 4 belgesi bulunan,
7. İkamet yeri, İstanbul Avrupa yakası olan (Tercihen Arnavutköy, Hadımköy, Esenyurt),
8. Tercihen forklift operatörlüğü sertifikası olan,
Bakım Teknisyeni / Teknikeri aranmaktadır.

Şahsen yapılacak başvurular kabul edilmiyor. Online iş başvurusu yapınız.

Online İş Başvurusu Yap

Bu ilanda sakıncalı birşey mi gördünüz?

Eğer, Kurubuz Üretim Ve Bakım Teknisyeni başlıklı ilan ile alakalı bir şikayetiniz var ise, lütfen ekibimize bildirin.
Bu ilanı şikayet Et.