Satış Yöneticisi

Aktif Kompresör
AKTİF KOMPRESÖR AİLESİ OLARAK AMACIMIZ ``EN İYİ KOMPRESÖR FİRMASI OLMAK``Aktif Kompresör, vidalı ve pistonlu kompresör, basınçlı hava sistemleri sektöründe olan kurumsal yaklaşımları ile hava kompresörü ve basınçlı hava sistemleri alanında hizmet vermektedir.Kompresör ve basınçlı hava sistemleri çözüm ortağınız;Verimli bir imalat ve üretim yönetiminin bütünsel bir anlayış olduğunu biliyoruz.

Doğru ve verimli kompresör tedariği için tedarik aşamasında işletmedeki hava tüketimi ve tedarik edilecek ürünün teknik detayı rapor ederek, etkin bir işletme döneminin ilk adımını atıyoruz. İşletme döneminde ürünün arızalanması ve arızaya yol açan uygulama hatalarını önleyici bir yaklaşımla tespit edip müşterimizle paylaşıyoruz. Bu şekilde bakım aşamasına gelmiş ancak hatalı kullanım, elektrik ve hava şartları gibi nedenlerle revizyon edilemeyecek maaliyetlerde oluşmasının önüne geçmeyi hedefliyoruz.Bakımlarımızı optimize ediyoruz. Müşterimize uygun maliyetlerle, orjinal yedek parça, servis ve işçilik garantisi doğru zamanda hizmet kalitesi anlayışı ile ürünlerinizin bakım süreleri ve revizyon zamanı müşterimizle paylaşıyoruz. Zamanında servislik hizmeti ve 7/24 saat çalışma prensibimizle en doğru firma olduğumuzu vaat ediyoruz ...

İş Bilgileri ve Çalışma Şartları

Yapılacak İş:
Satış ve Servislik Hizmeti verdiğimiz Balıkesir ve Çanakkale bölgesinde çalışacak ürün satışı ve tanıtımı konusunda deneyimli Makina konusunda bilgi sahibi bay ve/veya bayan çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var.
Çalışma Yeri:
İşe Alınacak Kişi:
1 Kişi
Çalışılacak Sektör:
Çalışılacak Bölüm:
Çalışılacak Pozisyon:
Çalışma Şekli:
Çalışan Statüsü:
Yönetici Adayı

Satış Temsilcisi İş Başvuru Koşulları ve Aranan Özellikler

Cinsiyet:
Erkek veya Bayan
Yaş:
En az 23 yaşında ve 50 yaşını aşmamış olanlar.
Minimum İş Deneyimi:
5-10 Yıl
Min. Eğitim Seviyesi:
Lise
Aranan Nitelikler:
Satış ve Servislik Hizmeti verdiğimiz Balıkesir ve Çanakkale bölgesinde çalışacak ürün satışı ve tanıtımı konusunda deneyimli Makina konusunda bilgi sahibi bay ve/veya bayan çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var.

Şahsen yapılacak başvurular kabul edilmiyor. Online iş başvurusu yapınız.

Online İş Başvurusu Yap

Bu ilanda sakıncalı birşey mi gördünüz?

Eğer, Satış Yöneticisi başlıklı ilan ile alakalı bir şikayetiniz var ise, lütfen ekibimize bildirin.
Bu ilanı şikayet Et.